İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi Ne Zaman Dolacak?

Emlak Vergisi Son Ödeme Tarihi Ne Zaman Dolacak?

Emlak vergisi 2019 ikinci taksit ödemeleri başladı. Peki, emlak vergisi son ödeme tarihi ne zaman dolacak, emlak vergisi internetten nasıl ödenir?

Emlak vergisi ödeme dönemi başladı. 

2019 emlak vergisi ödeme işlemlerinde ikinci taksit ödemeleri başladı. Taksitli ödeme yapmak isteyen kişiler için Mayıs ayında birinci ödeme yapan kişiler için ikinci ödeme dönemi başladı. 

Emlak Vergisi 2019 Son Ödeme Tarihi Ne Zaman?

Emlak vergisi ikinci taksit son ödeme tarihi Kasım ayı itibari ile dolacak. 29 Kasım 2019 tarihi itibari ile emlak vergisi son ödeme tarihi bitecek. 

İnternetten Emlak Vergisi Ödeme Nasıl Yapılır?

Evet, emlak vergisi internetten ödeniyor. E Belediye hizmeti veren bankalar online emlak vergisi ödeme imkanı sunulmaktadır. 

Buna ek olarak internet bankacılığı üzerinden de emlak vergisi ödenebilmektedir. Bunun için ödemeler bölümünden vergi ödeme bölümüne girerek anlaşmalı bankalar üzerinden ödeme yapılabilmektedir. 

İnternetten Emlak Vergisi Nasıl Ödenir? 

İlk olarak e devlet üzerinden ya da google araması ile taşınmazın bağlı olduğu belediyenin internet sitesine giriş yapın. 

İnternetten emlak vergisi ödeme işlemi için mutlaka belediyenin e belediye hizmeti sunması şartı aranmaktadır. Yani belediyeninin isminin internetten hizmet veren belediyeler listesinde yer alması gerekiyor. Belediye internet sitesi üzerinden giriş yaptıktan sonra online ödeme bölümünden emlak vergisi ödeme işlemi yapılıyor. Kategoriler
05326519412

adresimizmir.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
UA-128180531-1