İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Ev Sahiplerine Önemli Uyarı!

Ev Sahiplerine Önemli Uyarı!

Ev sahiplerinin e-devlet üzerinden bilgilendirme mesajlarını alması gerektiğini dile getiren Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı e-Devlette "Tapu Telefon Bilgileri Beyan" kısmına numaralarını girmelerini söyledi.

Gelişen teknolojiyle birlikte vatandaşlar artık eskiden daha hızlı bir şekilde bütün bilgilere erişim sağlayabiliyor. Ev sahiplerini yakından ilgilen taşınmazları üzerinde tüm işlemler hakkında bilgi sahibi olmaları için de e-devlet üzerinden bütün bilgilerini eksiksiz girmeleri gerekiyor.

EV SAHİPLERİNE ÖNEMLİ UYARI

E-Devlette "Tapu Telefon Bilgileri Beyan" kısmına vatandaşların telefon numaralarını kaydederek taşınmazları üzerinde başlatılan işlemlerden anında haberdar olmaları gerektiğini ifade eden Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.

TEK TUŞLA ERİŞMEK MÜMKÜN!

Türkiye'nin en önemli kamu ağı e-Devlette, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün birçok uygulamasına tek tuşla erişmenin mümkün hale geldiğini aktaran  Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Vatandaşın "turkiye.gov.tr" web adresinden Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü linkine tıkladığında karşısına birçok seçenek çıktığını aktardı.


E-DEVLETTE TAPU VE KADASTRO


Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün “e-Devlet Kapısı Üzerinden Sunulan Hizmetler" başlığında Tapu Bilgileri Sorgulama, Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama, Elektronik Belge Yönetim Sistemi Belge Doğrulama, Tapu Taşınmaz Beyan, Tapu Telefon Bilgileri Beyanı, "Kimlik Doğrulama Hizmetleri" başlığında, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tusaga-Aktif Sistemi Kullanıcı İşlemleri, Web Tapu İşlemleri, "Kuruma Ait İnternet Sitesi Üzerinden Sunulan Hizmetler" başlığında ise Satış İşlemi Başvurusu ve Tapu Kayıt Belgesi hizmetleri sunuluyor.Kategoriler
05326519412

adresimizmir.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
UA-128180531-1